Державним службовцям піднімуть оклад у 3 рази - Толкованов

Голова Національної державної служби України В’ячеслав Толкованов під час візиту в Івано-Франківськ констатував, що сьогодні заробітна плата державного службовця дорівнює мінімальній і значно нижча, ніж у інших працівників бюджетних категорій.

«На жаль, недостатня увага приділялася питання підвищення іміджу праці державних службовців. Ми свідомі того факту, що останнє підвищення заробітних плат держслужбовців відбувалося ще у 2008 році. Сьогодні за рівнем індексації державніслужбовці відстають від інших  бюджетних категорій десь на 17 %. Крім того, ця категорія працівників не може мати додаткових джерел доходів», - сказав В’ячеслав Толкованов.

Проте, В’ячеслав Толкованов зазначив, що згідно з новим законом «Про державну службу», який вступає у дію з 1 січня 2013 року, оклад держслужбовців зросте у 3 рази, але будуть скасовані надбавки.

«У новому законі «Про державну службу» зосереджена увага на значне підвищення матеріального забезпечення державного службовця. Проте, ідеологія нового закону полягає в тому, щоб збільшити оклад по деяких категорія держслужбовців у 3-3,5 рази і відмінити надбавку. Тобто, основне в законі – зарплата має складатися з основного окладу, що у свою чергу зменшує ризик корупції щодо премій і це відповідає загальносвітовій практиці», - пояснив В’ячеслав Толкованов

 

Леся, 11.05.2012 15:46Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини