Микола Томенко: 12 травня Об’єднана опозиція презентує проект своєї програми

Під час спілкування з журналістами в Одесі Віце-спікер парламенту, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко заявив, що 12 травня об’єднана опозиція презентує проект програми, який передбачатиме і стратегічні речі, що пропонує опозиція для України, і перелік пріоритетних законодавчих ініціатив, які необхідно буде ухвалити у наступному парламенті.
 
«Таким чином можна говорити, що опозиція звернеться до експертів, фахівців та суспільства з пропозицію спільної дискусії про стратегію розвитку України, яку необхідно реалізувати спочатку за умов створення нової демократичної більшості, а потім в умовах переобрання президента», - сказав Микола Томенко.
 
Відповідаючи на запитання, чи не поспішає опозиція з питанням президентства, Микола Томенко сказав, що «максимально президент Віктор Янукович займатиме цю посаду до 2015 року, але я не виключаю, що в силу різних обставин в Україні можуть відбутися дострокові президентські вибори».
 
«Тому ми повинні мати адаптовану фахівцями і підтриману суспільством стратегію розвитку країни на довший період, а не лише на період діяльності наступного парламенту», - додав він.
Леся, 11.05.2012 09:15Вибір редакції

Найпопулярніші новини