Франківські ліфти можуть зупинити

Принаймні саме так учергове погрожує Держгімпромнагляд. На думку цієї структури подальша експлуатація ліфтів можлива виключно після процедури перереєстрації. Ціна питання – понад півмільйона гривень.

«Нас не хвилюють ваші листи. Нам потрібно мати крайнього за ліфти», – десь у такому дусі висловлюються відповідальні представники Держгірпромнагляду. «Жоден правовий аргумент не був сприйнятий. Більше того, ми не отримали жодної письмової відповіді», – стверджує директор КП «Єдиний розрахунковий центр» Вадим Войтик.

Конфлікт, що має наслідком можливе зупинення ліфтів, точиться навколо правових колізій, пов’язаних з реалізацією права експлуатації ліфтів. На думку КП «Єдиний розрахунковий центр» ліфти, як і все інше обладнання будинку, належать власникам квартир. У той час, як деякі служби та установи продовжують вважати ліфти об’єктом власності міста чи ЖЕКів.

Водночас, на думку представників Держгімпромнагляду, необхідна негайна перереєстрація всіх ліфтів. Зазначена процедура потребує сотень тисяч гривень платників податків, що будуть витрачені виключено на оформлення паперів афілійованими контролюючими структурами.

З метою захисту прав мешканців багатоквартирних будинків КП «Єдиний розрахунковий центр» звернулося до прокуратури, яка має оцінити дотримання чинного законодавства у діях відповідальних посадових осіб.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Леся, 01.03.2012 10:24Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини