ЄРЦ буде проводити ремонти на умовах співфінансування

КП «Єдиний розрахунковий центр» розробило та оприлюднило план-графік поточних та капітальних ремонтів на 2012 рік. Згідно рішення сесії міської ради цьогоріч всі роботи будуть виконуватись на умовах співфінансування.

Капітальні ремонти виконуватимуться як за бюджетні кошти, так і за кошти власників. З цією метою передбачається відкриття побудинкових накопичувальних рахунків. Відповідні бюджетні призначення зафіксовані у головному фінансовому документі міста на 2012 рік.

На перехідний період депутати передбачили можливість співфінансування і для поточних ремонтів. Залежно від їх вартості міський бюджет допоможе власникам будинків на 10-50% кошторису.

План-графік передбачає виконання робіт у 578 будинках міста. Ремонтів потребують 185 дахів, 672 системи підвальних інженерних мереж, близько 500 під’їздів, понад 400 стояків водо- та теплопостачання, 145 електрощитових.

«Безумовно, наразі мова йде саме про наміри управителя, – коментує директор «Єдиного розрахункового центру» Вадим Войтик. – Адже реальне виконання залежить від наявності бажання та фінансових можливостей з боку власників. Крім того, обмеженими є і можливості міського бюджету. Втім, бюджетом вже  передбачено близько семи мільйонів гривень саме на такі цілі. А це – не така вже й мала сума».

Розпочата процедура узгодження плану. Відповідно до Положення про дольову участь у поточному та капітальному ремонтах багатоквартирних житлових будинків м. Івано-Франківська», передовсім управитель будинку зобов’язаний оприлюднити розроблений план-графік через оголошення на будинкових дошках та на сайті.

Наступним кроком передбачається проведення за потреби зборів власників та збирання підписів під протоколами про наміри. Власники мають право відмовитись від виконання ремонтних робіт, що засвідчується відповідною ухвалою.

Ознайомитись з планом-графіком поточних та капітальних ремонтів, пам’яткою з порядку їх фінансування, отримати бланки відповідних документів можна на сайті domivka.if.ua.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Леся, 16.01.2012 10:17Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини