Юлія Тимошенко подякувала Любомиру Гузару за роки самовідданого служіння Богові та Україні

Главі Української
греко-католицької церкви,
Кардиналу Любомиру Гузару
 
Ваше Блаженство!
 
Зі світлим смутком дізналася про Ваше відповідальне рішення зректися від уряду Верховного архієпископа Української греко-католицької церкви.
 
Більше десяти років Ви очолювали УГКЦ, відроджену після багатьох десятиліть гонінь. Ви стали першим її Предстоятелем, обраним після виходу Церкви з підпілля та утвердження незалежності України.
 
Ваше пастирське служіння вже давно вийшло за межи Церкви. Своїм мудрим батьківським словом Ви навертали українців до Господа, виховували у любові до Бога та Батьківщини. Я знаю, як дослухалися до Ваших порад у непрості години випробувань.
 
Мене дуже вразило Ваше слово на прощальній прес-конференції у Києві, про те, що нинішня влада продовжує помилки попередніх століть. Ви зазначили, що важливим завданням Церкви є збудити у громадян прагнення до єдності.
 
Складаю Вам щиру подяку за усі роки самовідданого служіння Богові та Україні. Сподіваюся та розраховую, що Ви і далі залишатиметеся з нами, мудро та наполегливо працюватимете на утвердження духовності українського народу, зміцнення української Держави та Церкви.

З повагою, Юлія ТИМОШЕНКО
Леся, 12.02.2011 19:21



Фоторепортажі

Вибір редакції