"Ураган" поступається, "Говерла" двічі перемагає

У п'ятницю Івано-Франківський "Ураган" в рамках дев'ятого туру футзальної вищої ліги гостював в чемпіона минулого сезону Львівського "Тайму".

Матч вийшов доволі напруженим, проте позитивного результату та залікових балів прикарптцям не приніс. Львів'яни протягом матчу настирно атакували, гості ж захищалися, надіючись на рідкі контратаки.

Чемпіон, завдяки голу на двадцятій хвилині Кондратюка здобув мінімальну перемогу, натомість "Ураган" навіть із потрійним бразильським підсиленням не може здобути перемогу в третьому матчі поспіль.

"Говерла", після чотирьох поразок поспіль, знову знайшла свою гру та почала перемагати.

Перше коло баскетбольної Суперліги підопічним Мурзіна випало завершувати двома гостьовими матчами.

У п'ятницю в Києві, завдяки чудовій грі у захисті ведмеді перемогли БК "Київ" - 79-75.

Вже в неділю Іваано-Франківці поклали на лопатки МБК "Миколаїв" - 76-70 та маючи в активі вісім перемог та лише чотири поразки закріпилися на третьому місці турнірної таблиці.

Друге коло говерляни розпочинають 13 листопада матчем із найпринциповішим своїм суперником - "Політехнікою", яка поки не радує своїх уболівальників, проте на матч із "Говерлою" безперечно настроїться й викладатиметься не на 100, а на 200%.
Леся, 08.11.2010 11:31