"Ураган" поступається "Локомотиву"

Івано-Франківський "Ураган" у матчі восьмого туру чемпіонату України з футзалу в запеклій боротьбі поступився харківському "Локомотиву".

Навіть попри дебют у складі франківців трьох бразильських новачків підопічним Сергія Гупаленка не вдалося показати той рівень гри, завдяки якому можна перемагати таких суперників.

Додамо, що перемога в Івано-Франківську стала для "Локомотива" шостою поспіль. Натомість "Ураган" поступається у другому матчі поспіль.

Протягом цілого матчу складалося враження, що ураганівці не встигли, як слід відновитися після перемоги в "Кубку Галичини".

Перший гол у ворота Кирила Ципуна забив Дмитро Сорокін, який після обрізки Шотурми в центрі поля зблизився із голкіпером і невідпорно пробив у кут воріт.

На 34 хвилині нападник залізничників Віталій Одегов після затяжної комбінації метрів з трьох подвоїв перевагу гостей, а на 38 хвилині рахунок 3-0 оформив другий брат Сорокін у складі "Локомотива" - Олександр.

Леся, 01.11.2010 13:12