СБУ викрито канал постачання в Україну спецрадіопристроїв та брендового одягуЯк повідомили журналісту ІА MALAKAVA в прес-центрі СБУ, службою безпеки України в ході реалізації заходів по боротьбі з контрабандою в рамках спецоперації «Цунамі» викрито канал протиправного постачання в Україну радіотехнічних пристроїв спеціального призначення та ексклюзивного одягу відомих світових брендів.

11 серпня в зоні діяльності Івано-Франківської митниці після завершення митного оформлення співробітники підрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України затримали три вантажних автомобілі, які прямували з товарами широкого вжитку з Італії та Німеччини.

Під час огляду одного з автотранспортних засобів виявлено значну кількість не внесенних у вантажно-митну декларацію радіотехнічних пристроїв, які потребують спеціальних дозволів на переміщення через митний кордон України (скануючі радіоефір приймачі, відеорекордери, відеокамери, ферроуслокатори тощо), а також одягу та взуття відомих світових брендів, виробництва Італії, Франції та Великобританії, які були задекларовані як дешевий китайський одяг, та кількість яких є значно більшою, ніж заявлено у товаросупровідних документах.

Згідно з поданими до митниці товаросупровідними документами фактурна вартість товарів, що переміщувались у вказаному автомобілі, складає біля 200 000 грн. За попередньою оцінкою фахівців реальна вартість товару - понад 1 млн. доларів США.

На цей час СБ України вживаються заходи, спрямовані на встановлення замовників зазначених радіотехнічних засобів та іншого вантажу.

За результатами дослідчої перевірки буде прийнято рішення щодо порушення кримінальної справи за ознаками злочинів, передбачених ст.ст. 201 (контрабанда) та 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
old_editor, 14.08.2008 23:00Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини