Збірна України виступатиме на Євро-2020 в формі з новим дизайном

Президент УАФ Андрій Павелко повідомив про завершення переговорів з УЄФА щодо розміщення гасла «Героям Слава» на новій формі збірної команди України та відзвітував про підсумки.

Він відмітив, що переговори були складними і декілька разів заходили в глухий кут. Однак, врешті решт, вже можна говорити про підсумки. 

Перш за все, на уніформі української національної збірної будуть збережені гасла: «Слава Україні» та «Героям Слава», а також зображення обрисів України з її неподільними межами - з Кримом, Донецьком, Луганськом і тисячами інших міст.

Також глава УАФ повідомив, що гасла «Слава Україні», «Героям Слава» та герб збірної на карті - це офіційні футбольні символи України. В УЄФА цей факт прийняли до уваги та попросили надати час для додаткового вивчення питання вже після закінчення Євро-2020.   

Також під час переговорів представники УЄФА неодноразово підтверджували, що ще в грудні минулого року погодили гасло «Героям Слава» на футболках наших гравців. Але нове рішення передбачає видалення напису з футболок гравців, які беруть участь в чемпіонаті. Андрій Павелко наголосив, що було озвучено рішучу позицію України, яка не виключає бойкот Євро-2020. Однак переможного компромісу з УЄФА все таки вдалося досягти.  

«На період проведення матчів турніру з раніше затвердженим дизайном форми, на внутрішній стороні футболок буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з картою України, тризубом і ще одним написом «Слава Україні».

Гасло «Героям Слава» буде розміщене за картою, в центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців. Такий унікальний дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020», - повідомив президент УАФ остаточне рішення УЄФА.

Як повідомляє спортивний ресурс meta-ratings.com.ua, на своїй сторінці в фейсбуці Павелко написав, що сподівається на те, що емоційно заряджений національним духом талісман стане для синьо-жовтих запорукою відважної боротьби на полі.  

Леся, 12.06.2021 09:15Вибір редакції

Найпопулярніші новини