Депутати Івано-Франківської обласної ради не змогли прийняти звернення про відставку Шкарлета

Депутати Івано-Франківської обласної ради не підтримали звернення фракції «Європейська Солідарність» з проханням до Верховної ради та Кабінету міністрів звільнити із займаної посади міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

У зверненні зазначається, що народні депутати України, які проголосували за призначення Сергія Шкарлета Міністром освіти і науки України, фактично підтримали знищення позитивних реформ в українській освіті та її україноцентричної складової.

«Вважаємо, що Сергій Шкарлет не може очолювати це міністерство через свою політичну позицію, зв’язки з Партією регіонів та скандали, у які він потрапляв, поки виконував обов’язки міністра, у тому числі через плагіат у його наукових роботах, ідею зробити зовнішнє незалежне оцінювання необов’язковим», - йшлося у звернені.

У зверненні зазначено, що на думку науково та студентської спільноти, Сергій Шкарлет, як тимчасовий виконувач обов’язків Міністра освіти і науки, провалив підготовку до нового навчального року та не організував процес закупівлі засобів індивідуального захисту для працівників освіти.

Вказують депутати і на те, що 16 грудня Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України на своєму засіданні не підтримав кандидатури Сергія Шкарлета на посаду Міністра освіти і науки України, а голосування про призначення Сергія Шкарлета проведено з порушенням Регламенту Верховної Ради України.

В результаті голосування звернення підтримали 33 депутати обласної ради. Для його прийняття необхідно було 43 голоси.

Раніше звернення з вимогою звільнити скандального міністра освіти успішно проголосувала Львівська обласна рада.

Леся, 23.12.2020 18:42Вибір редакції

Найпопулярніші новини