МОН рекомендує відправити учнів на двотижневі канікули

Міністерство освіти буде рекомендувати школам відправити учнів на двотижневі канікули, а вузам перевести студентів на дистанційне навчання. Про це у Телеграмі повідомив в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

«12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно. Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)», - відзначив Шкарлет.

Також він повідомив, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.
Леся, 12.10.2020 07:40Вибір редакції

Найпопулярніші новини