300 тис. за знищений будинок, 20 тис. – кожному. Президент доручив допомоги постраждалим у пожежі

Президент Володимир Зеленський прибув у Луганську область, де горять ліси. Він доручив фінансово допомогти сім’ям, які постраждали від стихії.

«Відвідали селище Смолянинове, яке найбільше постраждало від лісових пожеж. Президент дав вказівку – 300 тис. гривень за знищений будинок, 20 тис. гривень кожній людині. Окремо на загиблих будуть виділяться кошти і окремо ми будемо розглядати з депутатами питання щодо перекидання в цей район техніки для швидкого реагування», - додав очільник МВС Арсен Аваков.

Нагадаємо, пожежі у Луганській області розпочалися 6 липня. Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай не виключає, що мова йде про підпал. Він також попросив уряд, аби пожежі на Луганщині були визнані надзвичайною ситуацією державного рівня. Така кваліфікація дозволить виділяти кошти із держбюджету на подолання наслідків стихії.

Допомагають фінансово і постраждалим від паводку на Прикарпатті. Нагадаємо, голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів повідомив, що родичам, які втратили під час стихії рідних випалять компенсацію у розмірі 200 тис. гривень, ті, хто втратив житло отримають 300 тис. гривень. Також він додав, що компенсацію постраждалі від стихії мають отримати до кінця наступного тижня. Підтвердив інформацію про те, що мешканці Прикарпаття отримають компенсації і голова уряду Денис Шмигаль. Разом з тим, у Галицькому районі, який постраждав від паводку, повідомляють, що навіть обіцяної у 20 тис. гривень компенсації, не можуть отримати усі постраждалі. Щоби претендувати на таку суму, потрібно, щоби у хаті вода під час повені була по коліна, розповідають місцеві мешканці.


Леся, 08.07.2020 12:08