Нардеп Тимошенко розповів, що до нього 13 раз підходи із пропозиціями щодо участі у президентських виборах

Народний депутат від Прикарпаття Юрій Тимошенко розповів, що йому неодноразово різні люди пропонували кошти за те, щоби він спочатку не йшов на президентські вибори, а потім, щоби він зняв свою кандидатуру і підтримав іншого кандидата. За його словами, до нього із такими пропозиціями приходили 13 раз.

Депутат каже, що після його відмови сходити із президентської гонки, йому і його оточенню почали погрожувати кримінальними справами. Начебто, арештовуватимуть за все те, «що МВС придумає». Саме тому він і прийняв рішення звернутися у ГПУ.

Нагадаємо, 6 березня, на спробі дати Тимошенку хабар у розмірі 5 млн. гривень за зняття із виборів, були затримані двоє чоловіків. Політолог Михайло Чаплига натякнув, що до спроби дати хабар може бути причетна Банкова.

Сам Тимошенко сподівається, що зможе вийти у другий тур із Петром Порошенком і перемогти його.

Нардеп Юрій Тимошенко має таке саме прізвище та ініціали, як лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Різні політологи неодноразово відзначали, що Юрій Тимошенко є технічним кандидатом на виборах, його завдання – відтягувати у Юлії Тимошенко голоси.


Леся, 11.03.2019 12:09