Нардеп Тимошенко заявив, що хоче вийти у другий тур виборів разом із Порошенком

Народний депутат від Прикарпаття Юрій Тимошенко заявив, що йому спочатку погрожували, щоби він знявся із виборів, а потім намагалися дати хабара, саме тому він звернувся до правоохоронних органів. Про це депутат сказав у інтерв’ю bbc.com.

За його словами, ті люди, які на нього впливали, боялися, що він зможе набрати не відсоток голосів, а 3,5%, а може і більше. Проте Тимошенко заявляє, що йде на вибори, аби перемагати.

«Я, щонайменше, хочу вийти у другий тур, хочу вийти з Петром Олексійовичем і перемогти його у другому турі», – сказав він.

Нагадаємо, 6 березня, на спробі дати Тимошенку хабар у розмірі 5 млн. гривень за зняття із виборів, були затримані двоє чоловіків. Політолог Михайло Чаплига натякнув, що до спроби дати хабар може бути причетна Банкова.

Нардеп Юрій Тимошенко має таке саме прізвище та ініціали, як лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Різні політологи неодноразово відзначали, що Юрій Тимошенко є технічним кандидатом на виборах, його завдання – відтягувати у Юлії Тимошенко голоси.Леся, 07.03.2019 08:30

Loading...
Loading...