Владний колапс. Голова села Красна, секретар ради, бухгалтер та землевпорядник склали повноваження

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Історії властиво повторюватися. На Надвірнянщині мали вже випадки, коли сільські голови Цуцилова та Битькова передчасно складали з себе владні повноваження та інкогніто виїжджали за кордон. Причиною такої поспішності виступали ті чи інші порушення фінансової дисципліни, виявлені контролюючими та правоохоронними органами. Доходило до того, що один з голів-втікачів прихопив з собою печатку сільради та дещо з документоводства - те, що найбільш компрометувало його. В селі Білі Ослави теж під головою сільської ради розхитується крісло – є ймовірність того, що депутати проголосують за його відставку.

Нині владний колапс повторився у с. Красна Надвірнянського району – там голова дочасно склав повноваження та вибув за кордон (ймовірно, до Чехії). Його прикладу послідували секретар ради, землевпорядник та бухгалтер. Цей неординарний випадок – має під собою певну під основу.

Дорога Надвірної до Красної нині в жахливому стані – не ремонтувалася капітально жодного разу. Міст через річку Ворону визнаний аварійним ще після повені 2008 р. – тимчасовий дихає на ладан. Пасажирське сполучення вкрай капарне.

Село Красна явно обділене державними інвестиціями – час від часу, в плані соціально-економічного розвитку району враховуються нагальні потреби села – та до виконання береться незначна частина.

Невдоволення селян владою зрозуміло негативно відбивалося на іміджу сільського голови – що й привело до негативного наслідку».

Леся, 15.08.2018 13:51Фоторепортажі

Найпопулярніші новини