Чий наркопритон? Діти, граючись у пластунів-розвідників, виявили місце повне використаних шприців – журналіст

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Діти принесли додому використані шприци для ін'єкцій із слідами, подібними на кров! Випадки мали місце на протягом грудня минулого року і січня цього року.

Учні молодших класів Надвірнянської ЗОШ №3 затіяли гру в пластунів-розвідників. Одна з груп дітлахів забрела на територію сусідньої лікарні. Там, неподалік терапевтичного та неврологічного відділеня ЦРЛ, знаходиться напівзруйнована будівля старої пральні. Саме в ній діти й виявили "розсипи" використаних шприців та упаковки від медичних препаратів.

Господарської діяльності в даному приміщенні не здійснюється з початку 90-х років. Наскільки відомо, дане приміщення не входить в майновий комплекс Надвірнянської центральної лікарні. Має місце інформація, що це приміщення за радянських часів відносилося до майнового комплексу дитячого садка "Червона шапочка", який був ліквідований Надвірнянською міською радою в середині 90-х років минулого століття.

В реєстрах права приватної власності воно теж не просліджується. Таким чином, дане приміщення можна віднести до категорії безгосподарних.

В той же час, дане приміщення кілька років тому фігурувало як місце злочину - в ньому, ймовірно, переховувалися зловмисники, які посеред ночі вчинили розбійний напад на перехожу, котра померла від завданих травм. Тоді були проведені пені заходи - приміщення було прибране, доступ до нього був закритий щитами. Була проведена обрізка чагарників довкола та проведено освітлення території.

Та, як бачимо, нині це приміщення й далі становить небезпеку для громади».

Леся, 13.02.2018 09:08

Loading...
Loading...