Партія «95-ого кварталу» - це політичний проект на заміщення «Укропу» - журналіст

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Те, що партія «95 квартал» стає лідером вже не тільки глядацьких симпатій, але й починає обганяти по рейтингу ВОС «Свобода», з самих початків «її створення» було очікуваним. Володимиру Зеленському з творчим колективом вдалося зробити те, на що не наважилася жодна з політичних партій. Перш за все, кінофільм «Слуга народу» створив «картину ідилії» - саме таку, якою хотіли би бачити владу поголовна більшість українців.

Друге. З сцени «95-го кварталу» лунають витончені репліки та спічі критики діючої влади. Слід зауважити, що робиться це тоді, коли в Україні спостерігається своєрідна внутрішня інформаційна блокада – більшість ЗМІ не наважуються першими висвітлювати ту чи іншу інформацію. В той же час, «95-й квартал» чеше всіх під одну стрижку» - чи то Порошенко, чи Тимошенко, чи то Ляшко з Парубієм – всі отримують рівноцінні дози критики у свій бік.

Третє. Нині більшість опозиційних партій утримуються від критики Порошенка та очолюваної ним влади. Тому поява на політичній арені «партії шоуменів Коломойського» була приречена на успіх. Беручи до уваги, що політичний проект «Укроп» вичерпує себе – тому заміщення Корбана Зеленським є саме на часі».

Леся, 25.01.2018 08:18Вибір редакції