Перемога над собою. Прикарпатець привіз золоту медаль з Чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA

Очільник Надвірнянської районної організації УКРОПу Іван Козловський привіз золоту медаль з Чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA, який відбувався 25-29 жовтня в італійському місті Маріна-Ді-Карара. 4000 спортсменів з 87 країн світу змагалися між собою за першість, повідомляє прес-служба партії.

Укропівець виступав у складі збірної України у суперважкій ваговій категорії у розлілах лоу-кік, лоу-кік лайт, к1 лайт. І у трьох розділах здобув золоті медалі, а в одному з них (лоу-кік) у фіналі достроково переміг спортсмена з Ірану.

Це уже другий чемпіонат світу, у якому Іван бере участь: «Я був на подібних змаганнях 2013 року, де отримав друге місце, мабуть тому, що був молодшим і менш досвідченим».

До цього чемпіонату спортсмен більше року посилено готувався, брав участь у навчально-тренувальних зборах в Одесі та Харкові. Перемозі він завдячує тернерам та своїм спаринг-партнерам, а також усім людям, що з року в рік щиро уболівають та підтримують.

«Ця медаль і звання чемпіона світу – лише чергове випробування, і цю перемогу я називаю перш за все перемогою над собою», - каже Іван Козловський.

Тільки отримавши переможний титул, спортсмен відразу розпочинає підготовку до зимових змагань: в Польщі, Чехії та Данії.

Леся, 01.11.2017 16:30Вибір редакції

Найпопулярніші новини