Печерський суд підіграє Генпрокуратурі - нардеп

Сьогодні суддя Роман Новак на засіданні Печерського суду знову «не побачив» порушень дій Генеральної прокуратури, яка відмовила внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно бездіяльності посадових осіб в пункті пропуску Шегині під час перетину кордону Михайлом Саакашвілі. Про це у Фейсбуці написав нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

«Я як народний депутат ще у вересні 2017 року надіслав до ГПУ повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтями 351 та 367 ККУ службовими особами органів державної влади, у тому числі ДПС України, начальником Західного регіонального управління ДПС України Володимиром Єгоровим та керівним складом Мостиського прикордонного загону. Та згідно вимог Згідно чинного законодавства, п. Луценко мав внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань не пізніше кінця дня 19 вересня 2017 року, однак досі цього не зробив!» - відзначив нардеп.

За його словами, сьогодні суддя Новак повністю підіграв Генпрокуратурі та генералу прикордонної служби, який порушив щонайменше 4-5 статей Кримінального кодексу. Це і перешкоджання діяльності народного депутата, і службова недбалість, і невиконання або неналежне виконання службових посадових обов’язків через несумлінне ставлення, і залишення людей в небезпеці, і зловживання владою або службовим становищем, і посягання на життя державного чи громадського діяча, додав Дерев’янко.

«Звичайно я не дивуюсь сьогоднішньому рішенню Печерського суду. Цей суд навпаки зрідка дивує цілком справедливими вироками. Одним з таких можна вважати справедливе рішення судді Лариси Цокол, яка відкинула будь-які надумані звинувачення прокуратури в справі «про державну зраду» Саакашвілі. Але ми не зупиняємося. Продовжуємо невтомно шукати правду. Найближчим часом подам скаргу до Вищої ради провосуддя і подивимося, як вона розгляне це рішення судді Новака», - додав нардеп.

Леся, 09.01.2018 18:33