Чудної з'їздив на "йолку" в Косів

На базі Маєтку Святого Миколая 19 грудня вже втретє відбувся Міжрайонний фестиваль Новорічно-різдвяної іграшки – яскраве, видовищне свято дитячих радощів і усмішок.

Відкрив Фестиваль голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Чуднов. Він привітав усіх присутніх дітей і дорослих зі світлим святом Миколая, долучився до церемонії запалювання фестивального вогнища від Вифлиємського вогню, роздав подарунки маленьким прикарпатцям та гостям краю. Понад 3 тисячі подарунків Василь Михайлович привіз із столиці України за дорученням Президента України Віктора Януковича.

Як повідомив голова облдержадміністрації журналістам, питання захисту дітей сьогодні лежить у площині першочергових завдань, що їх окреслив Глава держави в рамках програми «Діти – майбутнє України».

«Це важливо не тільки сьогодні, це важливо  щоденно – піклуватись про цих діточок. А Миколая – ну це казка – казка, на яку вони чекають цілий рік. І повірте мені: Садиба Святого Миколая – це дуже велика справа, яку зробили на Косівщині, яку ми будемо зараз продовжувати», - зауважив Василь Чуднов.

З його слів наразі вже започатковано будівництво аналогічного об’єкту у Верховинському районі. Там планується спорудити Садибу Святого Миколая та Поляну казок. Відтак, на Прикарпатті з’явиться «ще одне таке місце, куди будуть приїжджати діти не тільки з Прикарпаття, а й з цілої України».

При цьому Василь Михайлович переконаний, що навіть якщо такі маєтки будуть збудовані у кожному гірському районі області, вони не створюватимуть один одному конкуренції, адже кожен з таких центрів буде самобутнім і матиме щось своє, особливе. Відтак діткам буде цікаво відвідати їх усі.

Леся, 20.12.2013 19:30Вибір редакції

Найпопулярніші новини