ПриватБанк допомогає Св. Миколаю вітати дітей

16 грудня до дня Святого Миколая учні та працівники вищого художнього професійного училища №3 організували благодійну ярмарку під назвою" У душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро" та провели концерт. Всі бажаючі мали змогу придбати декоративні вироби, ялинкові прикраси, свіжу випічку, скористатися послугами кур'єрської служби "Пошта-Скорохід" та інше. Всі вилучені кошти та подарунки від учнів та запрошених гостей пішли дітям, які перебувають у містечку Милосердя Святого Миколая.  В концерті брали участь як і господарі свята, так і запрошені гості. Дітей вітали представники міської влади, працівники ПриватБанку та учні юнацької школи олімпійського резерву дзюдо та самбо.

ПриватБанк не залишився осторонь і зробив свій внесок в добру справу, подарувавши дітям комп'ютери, ноутбуки, канцтовари та солодощі. Як говорить Леся Білан, керуюча Івано-Франківським відділенням №2 - "Треба не тільки робити добро, а й говорити про це, щоб з'явилось якомога більше бажаючих підтримати і тебе, і твої добрі вчинки, особливо коли це стосується дітей".

Після концерту всі гості та учні купляли прикраси та вироби ручної роботи. Працівники ПриватБанку придбали і собі солодощі, ялинкові прикраси, які зроблені з макаронних виробів, новорічні листівки, ялинки, кавові дерева, та побажали учням вдалого торгу

Леся, 19.12.2013 10:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини