Найменш компромісні ініціативи депутатів

ОПОРА проаналізувала ініціативи, які стали найменш компромісними та не підтримувались в пленарній залі більшістю від парламентського складу. 

Як виявилось, 9 таких змістовних ініціатив отримали голоси лише фракцій ПР та КПУ. Серед них, зокрема, ЗУ про внесення змін до Бюджету у зв’язку зі створенням органів доходів та зборів, про забезпечення стабільної роботи стратегічних підприємств енергетичної галузі, про усунення обмежень у провадженні господарської діяльності, зміни до Бюджету, про угоди про розподіл продукції, про екстренну медичну допомогу та погашення заборгованості державних підтприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій до Фонду соцстрахування.

Без голосів ПР було створено дві тимчасові слідчі комісії щодо розслідування фактів перегляду волевиявлення Українського народу на парламентських виборах 2012 року та з питань розслідування фактів порушень законодавства при здійсненні державних закупівель, неефективного використання державних коштів та зловживань службовим становищем з боку посадових осіб Міністерства охорони здоров'я України, інших державних підприємств, установ та організацій у сфері охорони здоров'я та фармацевтичної галузі

Леся, 04.09.2013 15:34