Сільських учителів Рогатинщини змушують іти у безоплатну двотижневу відпустку

Упродовж тижня народний депутат України Ольга Сікора проводила прийоми громадян у Рогатині та Рогатинському районі. Всього на прийомах до народного депутата звернулися 213 жителів Рогатинщини.

У зверненнях громадян до народного депутата домінували питання соціального захисту, пенсійного забезпечення (виплати чорнобильцям, дітям війни, проблеми пов’язані з підтвердженням трудового стажу, встановлення статусу ліквідатора аварії на ЧАЕС, тощо), земельні питання (у кількох селах району жителів не можуть приватизувати землю, бо немає прив’язки в електронному реєстрі земельних ділянок), комунальні питання, питання реєстрації права власності (люди скаржаться на великі податки), а також матеріальні проблеми (в основному зверталися за допомогою на лікування), повідомила «Вікнам» прес-служба Ольги Сікори.

Окрім приватних проблем, порушували жителі Рогатинщини і суспільні. Зокрема у Пукові громада просить допомогти повернути незаконно приватизоване приміщення сільської ради, у Чесниках — посприяти у відновленні старовинної церкви. У Бабухові жителі села звернулися до народного депутата з приводу ремонту дороги, а також із проханням підтримати місцеву футбольну команду. В Конюшках є потреба у ремонті клубу. Підняла громада села і проблему, яка є актуальною для всього району – сільських учителів змушують іти у двотижневу відпустку за свій рахунок. У Колоколині прийом громадян народним депутатом України відбувся у форматі зустрічі з громадою села. З-поміж іншого тут порушили питання перевезення школярів: шкільний автобус їздить чотири дні, потім два тижні ремонтується, відтак діти не можуть дістатися до школи.

Практично скрізь сільські голови порушували проблеми затримками проходження платежів через Держказначейство.

Леся, 21.08.2013 10:09Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини