Ольга Сікора: “Мене сфотографували, коли я нагнулась і щось говорила депутату Диріву”

15 травня в інтернет-мережі оприлюднили фотографії, де видно, як двоє депутатів з Прикарпаття, члени фракції «Батьківщина» Дмитро Шлемко та Ольга Сікора у сесійній залі ВРУ голосують за своїх колег Ярослава Федорчука та Володимира Купчака.

Дмитро Шлемко у коментарі сайту ”Збруч” пояснив:

Тут і коментувати немає чого. Це питання заслуховувалось на засіданні фракції і було зняте. Я сидів на місці Федорчука і читав газету, а голосував тільки за себе. Щодо пані Сікори, то тут теж не було порушення. Володимир Купчак був присутній у сесійній залі. На фотографіях видно, що він сидить справа від мене, але не на своєму місці — має сидіти зліва. Коли відбувалось голосування, говорив по телефону, і Ольга Сікора запитала в нього: “За тебе проголосувати?”. Він, можливо, трохи не подумав і відповів: “Так”. Але Купчак був присутній у залі під час голосування. Тому нічого тут особливого не трапилось. Реґіонали просто все роздули, бо вони мають такі вказівки — знаходити, до чого можна причепитись в опозиції.

Сьогодні ж на зв’язок із цим сайтом вийшла сама Ольга Сікора. Вона заявила,  що не голосувала за Купчака і все це фотомонтаж, причому не дуже якісний. “Це фотомонтаж, очевидно, зроблений на місцевому рівні під акцію, яку вчора провели молоді регіонали під стінами Івано-Франківської ОДА. Маю інформацію з власного джерела, що на засіданні фракції Партії Регіонів зняли це питання з обговорення і не виносили в парламент, тому що теж побачили явні ознаки фотомонтажу. На тому голосуванні Купчак був присутній у залі і сам за себе голосував. А мене сфотографували, коли я нагнулась і щось говорила депутату Диріву, а потім до тієї фотографії просто «приклеїли» мою руку. Так само і пана Дмитра Шлемка сфотографували два рази, а потім змонтували це фото. Ви ж розумієте, якщо би ми хотіли щось таке робити, то це можна зробити у значно коректніший спосіб, не так нагло, хоча ми таким не займаємось”.

Зауважимо, що народні депутати, які так різно пояснили оду і ту ж подію, є членами однієї фракції у ВРУ, походять з одного регіону й у сесійній залі є сусідами, пишуть Вікна.

Леся, 22.05.2013 09:35Вибір редакції

Найпопулярніші новини