Івано-Франківська «Батьківщина» Шлемку довіряє одноголосно

04 березня 2012 року в м. Івано-Франківську відбулась ХІ звітно-виборна конференція   Івано-Франківської обласної організації партії «ВО «Батьківщина».

На конференції проаналізовано діяльність та результати роботи організації за звітний період з 01.06.2010 року по 04.03.2012 року. Головою обласної організації в черговий раз одноголосно обрано народного депутата України Шлемка Дмитра Васильовича.

Також, у відповідності зі Статутом партії «ВО «Батьківщина», рішеннями конференції утворені керівні статутні органи обласної організації, обрано делегатів ХІ з’їзду партії.

Крім того, делегати конференції ухвалили лист-звернення конференції обласної організації партії «ВО «Батьківщина» до лідера партії  Ю. В. Тимошенко (текст додається).

На конференції в урочистій обстановці було вручено партійні квитки депутатам Івано-Франківської обласної ради народному депутату України першого демократичного скликання Дмитру Захаруку та  Василю Бежуку.

В роботі звітно-виборної конференції взяв участь народний депутат України, член Політбюро партії, голова Тернопільської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Василь Деревляний. 

«Ми провели 11 звітно-виборні конференцію. Сьогодні обласна організація – це потужна політична сила на обліку якої 20 тисяч членів партії, це найчисельніша та найструктурованіша партійна організація в Івано-Франківській області. Обрані були відповідно до статуту 193 делегати, які взяли участь у конференції, а також запрошені. Не заважаючи на те що «Батьківщина» працює в опозиції, не було жодного відчуття розгубленості, того, що ми не маємо майбутнього, тому, що сьогоднішня ситуація в Україні дає підстави всім делегатам відчувати, що ця влада тимчасова і вже ненадовго. Крапку їй буде покладено у жовні цього року, після перемоги демократичних сил на виборах», - зазначив Дмитро Шлемко.

 

 Леся, 06.03.2012 14:07Вибір редакції

Найпопулярніші новини