У листопаді в льотчиків спекотно

 Не припиняються учбово-тренувальні польоти у 114-ї Івано-Франківській бригаді тактичної авіації. Упродовж цього тижня авіатори планують провести чотири льотних зміни, під час яких буде здійснено майже сто вильотів. Загалом у небі пілоти проведуть понад сорок годин.

  За цей тиждень, відповідно до планів бойової підготовки, відбудеться вдосконалення навичок бойових пілотів під час польотів як вдень, так і вночі, а також польотів у складних метеоумовах. Відбудеться також «становлення на крило» молодих пілотів. А більш досвідчені винищувачі відпрацюють у небі над Прикарпаттям ряд фігур з пілотування літака. Також будуть вдосконалені навички з таких вправ, як пошук та супровід порушників державного кордону з примушенням їх до посадки на аеродроми.

  За минулий тиждень військові авіатори виконали також чотири льотних зміни, під час яких піднімались у повітря 112 разів. За словами льотчиків, великою допомогою у навчанні стає те, що в штаті авіаційної бригади тепер є учбово-тренувальні літаки Л-39 «Альбатрос», які беруть менше пального, але дозволяють провести підготовку пілотів, які до того мали значні перериви у польотах. Раніше, для повернення в стрій, таких льотчиків потрібно було відряджати до інших частин військово-повітряних сил, що само собою займало чимало часу та коштів.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.

Леся, 12.11.2012 09:40Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини