ОПОРА: ЦВК відправила підсумковий протокол ОВК №83 на уточнення

Як повідомила ОПОРІ заступник голови ОВК №83  Валентина Урванцева, ЦВК не прийняла підсумковий протокол по Івано-Франківському округу. Причина — 200 зайвих бюлетенів.

“Спочатку подали у ЦВК один протокол, а потім інший, у якому з'явилося 200 зайвих бюлетенів. З ЦВК дзвонили нам і питали, навіщо ми замовили чисті бюлетені. У суботу зранку мене примушували підписати чисті протоколи, але я відмовилась. У них вже стояли підписи 10 членів комісії. ЦВК підсумковий протокол не прийняла і відправила на уточнення. Зараз триває перевірка”, - повідомила заступник голови ОВК №83.

Голова ОВК №83 Микола Калайда підтвердив, що протокол завернули, але не через 200, а через 2 бюлетені. 

“ЦВК не прийняла протокол тільки по одномандатному округу. Ми отримали з ЦВК 170292 бюлетені, а оператор вніс у протокол 170294 бюлетені. Це суто математична помилка. Але це уточнення стосується лише тієї сторони протоколу, де йдуть математичні підрахунки, а не тієї, де результати волевиявлення. На результат виборів ця помикла ніяк не впливає”, - заявив Калайда. 

За його словами новий підсумковий протокол уже завтра буде в ЦВК.

“Інформація про зайвих 200 бюлетенів не відповідає дійсності. Це не підверджено фактами”, - прокоментував голова ОВК №83 заяву свого заступника.

Леся, 07.11.2012 08:52Вибір редакції

Найпопулярніші новини