Донеччина, яка завжди голосувала за Януковича, найбільш жорстко ставила питання, щодо зміни влади — Соболєв

Вперше, в ході виборчої кампанії 2012, Івано-Франківщину відвідав заступник голови парламентської фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Соболєв.

Як повідомив народний депутат України на прес-конференції, він відвідав уже 21 область України і питання, які цікавлять українців в усіх областях однакові.

Найбільше людей цікавить, коли буде змінена теперішня влада та, що буде далі. Також ключовими питаннями, за словами, Сергія Соболєва, були мізерні зарплати та пенсії та питання тотальної корупції.

«Для мене був парадокс, коли Донеччина, яка завжди голосувала за Януковича, найбільш жорстко ставила питання, щодо зміни влади», - говорить представник Об’єднаної опозиції

На прес-конференції в Івано-Франківську Сергій Соболєв окреслив пункти програми Об’єднаної опозиції, що стосуються економічного розвитку країни.

Одним із пунктів: радикальне скорочення кількості податків.

«Ми внесли близько 4, 5 тисяч пропозицій в діючий податковий кодекс та жодна з них не була прийнята під час голосування», - зазначає Сергій Соболєв

 Також це скасування податкової та пенсійної «реформ» та прийняття нового бюджетного кодексу, який збільшить надходження до невеликих територій, які зараз фінансуються за залишковим принципом.

«Кожне місто, містечко, село, селище не повинні чекати прийняття державного бюджету, а матимуть чіткі закріплені податки. Сьогодні в нас не залишилося недотаційних областей», - говорить заступник голови парламентської фракції "БЮТ-Батьківщина"

Також , за словами, Сергія Соболєва, важливим пунктом програми Об’єднаної опозиції є знищення тотальної корупції на всіх рівнях.

 

Леся, 17.10.2012 11:37Вибір редакції

Найпопулярніші новини