«Свободівцям» відверто погрожують та вимагають припинити агітацію за Олександра Максимовича Сича

Протягом останнього тижня волонтери ВО «Свободи» постійно відчувають на собі ознаки бандитського режиму. Працівники штабів кандидата в депутати Олександра Шевченка та партії «Удар» відкрито погрожують «свободівцям» та заявляють, що отримали чітке завдання – нищити всі агітаційні матеріали про Олександра Максимовича Сича та «Свободу».

Минулої п’ятниці, до активістів ВО «Свобода» з погрозами підійшли агітатори з партії «Удар». Вони вимагали припинити розповсюдження агітаційних матеріалів про єдиного кандидата від об’єднаної опозиції Олександра Максимовича Сича, а у іншому випадку погрожували застосувати фізичну силу, посадивши хлопців у свою машину.

Проте на цьому тиск на націоналістів не завершився. Бандитську манерну ведення агітації підхопив і кандидат в депутати – Олександр Шевченко. 3 жовтня агітатори вищезгаданого кандидата намагалися залякати «свободівців», при проведенні агітаційної кампанії за Олександра Максимовича Сича.

Кремезні молодики представилися працівниками штабу Шевченка та «попросили» більше не розповсюджувати агітацію про Олександра Сича. За їх словами є чітка вказівка штабу «зачищати» будь-що про Олександра Максимовича Сича. У випадку, якщо «свободівці» не приймуть до уваги цих «побажань», то «знайдеться і фізична розправа».

За словами керівника передвиборчого штабу ВО «Свобода» Руслана Марцінківа, такі дії провладних кандидатів свідчать тільки про те, що опоненти бояться свого майбутнього програшу, тому не гребують жодними методами у своїй діяльності. 

Леся, 04.10.2012 13:02Вибір редакції

Найпопулярніші новини