Що пропонує Об’єднана опозиція українцям?

Якщо коротко – то гідне життя, справедливу державу, відповідальну владу. Ми будемо боротися за те, щоб національні багатства використовувались для забезпечення потреб всього суспільства, а не купки багатіїв, як зараз.

Про це говорять в Обєднаній опозиції.

«Ми прагнемо створити умови для того, щоб кожна людина власною працею могла заробити на гідне життя своєї родини і забезпечити собі достойну пенсію. Передусім, ми пропонуємо країні і суспільству принципово нову модель відносин між людьми і владою. Сьогоднішню бідну та хвору країну необхідно перетворити на здорову та заможну, якій заздритимуть у світі, і ми знаємо, як цього досягти», — говорять в Обєднаній опозиції..

За їх словами, вони знають, що і як потрібно зробити, щоб ожили промисловість і сільське господарство, щоб наші університети випускали фахівців не для Америки та Німеччини, а для України, щоб життя в будь-якому куточку України було привабливим. В Обєднаній опозиції кажуть, що мають план перетворень у всіх галузях життя, і знають, з чого потрібно почати – з руйнування монополій і знищення підґрунтя для корупції.

«Ми знаємо, чого варте нинішнє «покращення» для кожного з вас, і знаємо, як його подолати. У наших силах забезпечити економічний розвиток, створення робочих місць, сприятливі умови для підприємництва. Ми віримо в те, що українці – не дурніші за інші європейські народи. Ми не хочемо, щоб Україна стала «банановою республікою»

Ми знаємо, з чого необхідно почати: демонтувати режим феодального правління Януковича, який нищить Україну, і повернути розвиток країни на нормальний демократичний шлях, назавжди прогнати від влади тих, хто загарбав її, хто жирує за ваш рахунок і хто насправді зневажає вас, не вважає вас за людей і думає, що може на цьому їхати далі. Ми пропонуємо Україні і українцям не «покращення» для обраних, не досягнення цвинтарної стабільності за рахунок знищення держави, не розповзання ракової пухлини корупції, а створення можливостей для розвитку підприємницької ініціативи, для зміцнення держави, для об’єднання суспільства. Ми хочемо, щоб наші з вами діти й онуки жили в цій країні і пишалися цим, і готові зробити для цього все можливе і неможливе», —  кажуть в Обєднаній опозиції.

 

Леся, 14.09.2012 09:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини