Суд відмовився дозволити реєстрацію Тимошенко та Луценка

Київський апеляційний адміністративний суд відмовився дозволити реєстрацію Юлії Тимошенко та Юрія Луценка кандидатами у народні депутати від партії ВО «Батьківщина».

«Скаргу представника Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Руслана Князевича на дії Центральної виборчої комісії залишити без задоволення», - зачитали своє рішення судді апеляційного адміністративного суду.

Лідери Об’єднаної опозиції «Батьківщина» переконані, що підстав для нереєстрації кандидатами у Верховну Раду Юлії Тимошенко та Юрія Луценка не було.

«Сьогоднішнє рішення, вкотре переконало нас, що в Україні відсутнє правосуддя. Жодних конституційних підстав не існує для нереєстрації у виборчому списку партії «Батьківщина» Юлії Володимирівни Тимошенко - лідера партії та Луценка Юрія Віталійовича. Незважаючи на те, що вони за політичними мотивами перебувають вже понад рік за гратами, цим рішенням судді показали, що влада боїться Юлію Тимошенко та Юрія Луценка та партію «Батьківщина», - так прокоментував рішення КААС перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

Він також сказав, що партія «Батьківщина» оскаржуватиме рішення суду.

«Ми звертатимося до Вищого адміністративного суду, який протягом трьох днів має оскаржити нашу скаргу. Хоча у нас немає ілюзії щодо цього питання», - сказав Турчинов.

У свою чергу, один із лідерів виборчого списку парті «Батьківщина» Анатолій Гриценко повідомив, що сьогодні рішення КААС є прогнозованим.

«Оскільки Європейський суд визнає, що справи проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка шиті білими нитками, він скасує всі ці справи. Влада боїться їх і через те вона зараз обмежила реалізацію їхнього права бути обраними, оскільки у суді прямо прозвучало, що зараз у ЦВК немає можливості відновити їх конституційні права. Таким чином влада заздалегідь попередила те, щоб Тимошенко і Луценко були обрані до Верховної Ради України», - зазначив А.Гриценко.

Леся, 13.08.2012 08:16Вибір редакції

Найпопулярніші новини