Опозиція вимагає від президента звільнення керівника Державної пенітенціарної служби

У середу група народних депутатів України, серед яких Микола Томенко, Сергій Міщенко, Руслан Князевич, Андрій Парубій та інші, зареєстрували у Верховній Раді Проект Постанови «Про звернення до Президента України Януковича В.Ф. з пропозицією про звільнення з посади Голови Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О.В.» (р.н.10400).
 
Даною постановою народні депутати пропонують Верховній Раді звернутися до президента з вимогою про звільнення із займаної посади голови Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О.В.
 
За словами ініціаторів постанови, рівень роботи цієї служби є незадовільним. Перш за все через численні порушення прав людини, правопорядку та безпеки в установах виконання покарань. Автори документу наголошують, що абсолютно кричущим фактом таких порушень стало побиття у Качанівській виправній колонії колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко під час конвоювання її до лікарні.
 
На переконання народних депутатів, цей інцидент ще раз продемонстрував неспроможність української пенітенціарної системи забезпечити дотримання конституційних прав та відповідних умов безпеки осіб, що відбувають покарання.
 
Зважаючи на вищезазначене, постановою пропонується визнати роботу керівництва Державної пенітенціарної служби України незадовільною і у зв’язку з цим запропонувати президенту України звільнити із займаної посади голову служби Лісіцкова О.В.
Леся, 26.04.2012 08:41Вибір редакції

Найпопулярніші новини