Андрій Кожем’якін: Тюремники погрожують годувати Юлію Тимошенко через спеціальний зонд

Захисники Юлії Тимошенко Євгенія Тимошенко та Андрій Кожем’якін сьогодні на власні очі побачили синці на тілі лідера опозиції.
 
Про це вони повідомили журналістам під стінами Качанівської колонії після відвідання Юлії Тимошенко.
 
«Я побачив гематому на тілі Юлії Володимирівни у вигляді великого синця. Руки – і права, і ліва – теж у синцях, навіть вище ліктя. Це говорить про те, що дійсно фізичне насилля відбулося», - сказав Андрій Кожем’якін.
 
«Більше того, Юлію Володимирівну били. Більше того, та людина, яка конкретно била і залишила слід, вона відома – це заступник керівника цієї установи пан Коваленко Андрій Миколайович, який зараз ховається від депутатів, від преси, хоча він завжди супроводжував нас до камери, де знаходиться Юлія Тимошенко», - підкреслив захисник лідера опозиції.
 
Андрій Кожем’якін також наголосив, що те, про що попереджали опозиціонери – фізичне насилля – вже відбулося.
 
Крім того, за його словами, сьогодні зранку керівник установи зі своїм заступником, а також з відповідальним за медичні питання прийшли до Юлії Тимошенко і сказали, що їм відомо про те, що екс-прем’єр голодує, п’є тільки воду, і в такому випадку вони змушені будуть її ізолювати і примусово годувати через спеціальний зонд.
 
«Тобто, вони готують насилля номер два. На що Юлія Володимирівна сказала, що спеціально з 20 числа не писала заяву про те, що вона приступила до голодування на знак протесту проти того фізичного знущання, яке відбувається над нею. На це керівник колонії Первушкін сказав, що згідно із законом про виконавчу службу, за яким вони живуть, вони мають право по ст. 106 застосовувати фізичну силу, бити, тобто, це нормально. І, розмовляючи з депутатом, він підтвердив, що вони мають право на це. Це другий факт насилля, який готується», - зазначив захисник.
 
Крім того, за його словами, з Банкової керівництво колонії вже отримало «чітку вказівку готуватися і до третього факту насилля – всупереч волі Юлії Тимошенко притягти її до суду 28 квітня».
 
«Б'ючи, ламаючи, викручуючи руки, вони хочуть привести її до суду і швиденько-швиденько осудити», - наголосив Андрій Кожем’якін.
 
В той же час, за його словами, Юлія Тимошенко просила передати, що не буде здаватися і буде чинити супротив.
 
«Вона не зламана, вона тримається», - підкреслив Андрій Кожем’якін.
Леся, 25.04.2012 16:26Вибір редакції

Найпопулярніші новини