Євген Суслов переконаний, що сьогодні у політиці замість боротьби, навішують ярлики

Народний депутат України, заступник голови політичної партії «Україна - Вперед» Євген Суслов наголосив, що українська політика не сприймає нових облич, саме тому, проти них ведеться боротьба, під час якої навішують будь-які ярлики . Він вважає, що старше політичне покоління не готове приймати молодих людей, з іншими поглядами.

«В нас боротьба перейшла в навішування ярликів. В нас не ведеться боротьба ідей чи пропозицій. Я до цього дуже спокійно ставлюся. Про нас говорили, що ми проект Банкової. Зараз ніхто не хоче нових облич, тому говорять «вони зовсім інші, вони хочуть від нас відхопити». В Україні 20 років було законсервована політика, бо політики не мінялися, а тільки перефарбовувалися. Сьогодні цю ситуацію потрібно міняти, творити політичну культуру. Якщо ти молода людина-політик і раптом не стаєш таким як всі, тj тебе починають знищувати, певні опоненти і перш за все твої соратники», - сказав Євген Суслов.

Також, Євген Суслов запевнив, що його метою не є крісло народного депутата. Він не готовий прийнявши мандат, втратити обличчя.

 «Для мене не страшно не бути народним депутатом, а головне - зберегти своє обличчя для себе,  важливо щось змінити», - зазначив Євген Суслов.

Леся, 02.04.2012 08:10