Як письменник Максим Кідрук та чорношкірі з племені хімба в Намібії присоромили Азарова

Повернувшись нещодавно із зовсім не туристичних країн — Анголи та Намібій, — письменник та мандрівник Максим Кідрук не перестає дивувати цікавими, кумедними, моторошними, незвичайними історіями та епатажними витівками. Після акції "На Зеландію”, в якій він відстоював честь українок в Новій Зеландії, письменник взявся за освітню місію — навчити Азарова української. Та виявилось, що простіше навчити намібійських аборигенів...

Задумка цього відео виникла у мене задовго перед поїздкою до Анголи та Намібії.

...Всі ми знаємо, що наш шановний Прем'єр-міністр Микола Янович Азаров, не розмовляє українською. Чоловік прожив у країні кілька десятків років, захистив дисертацію, зробив блискучу кар'єру, але... не зміг вивчити мову цієї країни. Це дивує?

Особисто мене це дратує. Одне з двох: або цей чоловік не здатен вивчити будь-яку іноземну мову через глибокі обмеження в розумовому розвитку (що викликає сумнів, зважаючи на ту посаду, яку пан Азаров нині займає), або ж цей чоловік настільки ненавидить, не сприймає, відштовхує культуру країни, яка його прийняла, що просто відмовляється вчити мову.
Тож, блукаючи Африкою, я вирішив знайти яке-небудь плем'я і навчити його української. Щоби (хай як це дивно звучить) африканці стали для нього прикладом. Після тривалих пошуків мені це вдалося - і результат перевищив усі сподівання. Відтепер чорношкірі з племені хімба в Намібії розмовлять українською. Краще за пана Азарова. Устократ краще.
Коротеньке відео, яке я назвав "Азаров, ай-яй-яй!" і яке з гордістю вам представляю, є тому чудовим підтвердженням.
Насолоджуйтесь!
Макс Кідрук

Леся, 16.03.2012 08:40Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини