Прес-секретар міського голови не розуміє, яке відношення має Анушкевичус до ситуації в будинку по вулиці Хіміків, 21

Мешканці будинку по вулиці Хіміків, 21 уже десять днів знаходятьмя без води та каналізації. Проблема доповнилась ще і тим, що почала вистигати вода в системах опалення, таким чином в помешканнях стає дуже холодно.

Всі чиновники міста поводяться так, наче пробеми взагалі немає. Водоканал переадресовує всі скарги  у ЄРЦ, ЄРЦ до приватного ЖЕО, приватне ЖЕО до забудовника, мовляв, будинок приватний, то місцеві чиновники не мають абсолютно ніякого відношення до проблем людей, які мешкають у будинку впо вулиці Хіміків, 21.

Проте чиновники забувають один зовсім не суттєвий на перший погляд факт – у будинку є так зване соціальне житло, яке отримало багатодітні сім’ї,  військовослужбовці. Люди не купували його, щоб тепер відповідати перед закидами, де їх очі були, на цих людях просто   зробили піар і забули...

М’яко кажучи дивує позиція міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та його прес-секретаря Наталії Вінничук. Якщо ще в понеділок «Малакаву» запевнили в тому, що буквально до кінця дня буде офіційна позиція міського голови з приводу жителів будинку по вулиці Хіміків, 21, то уже в четвер прес-секретар говорить, що міський голова надзвичайно зайнятий, то він у відряджені, то об’їжджає місто, а уже в п’ятницю офіційна позиція взагалі кардинально змінюється: А який стосунок має міський голова до будинку по вулиці Хіміків, 21?, - обурено запитує прес-секретар.

Звичайно, абсолютно жодного відношення (він же там не мешкає). Хоча так би міг заявити рядовий мешканець міста, а не міський голова, який мав би мати стосунок до всього що вібувається в місті, тим бльше відсутність води у помешканнях протягом кількох днів кваліфікується, як надзвичайна ситуація. Правда, мер дає доручення розібратися у ситуації, првда, доручення, які ніхто не збирається із чиновників виконувати, і ці доручення абсолютно не під контролем. Такий висновок можна зробити з того, що уже 10 днів люди намагються вирішити свої проблеми і ці проблеми двічі фігурували на оперативних нарадах.

Одним словом, міський голова, очевидно, живе одним життям, а мешканці міста – іншим, до проблем своїх виборців Віктор Анушкевичус не має жодного стосунку.

Леся, 10.02.2012 14:47