Встановлено порушенння в Національному парку «Гуцульщина»

Контрольно-ревізійним відділом в Косівському районі КРУ в Івано-Франківській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного природного парку «Гуцульщина» за період з 01.01.2009 року по 31.07.2011 року, в ході якої встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 115,53 тис. грн.

 Зокрема, протягом ревізійного періоду окремим працівникам зайво нараховано та виплачено індексацію заробітної плати, внаслідок неправильного визначення базового місяця для проведення індексації на загальну суму 37,7 тис. грн., а також незаконно нараховано та виплачено заробітну плату за невідпрацьований робочий час в сумі 1,54 тис. грн. та безпідставно нараховано і виплачено відпускних одному працівнику в сумі
2,23 тис. грн.

 Водночас, працівникам парку у випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів не проводилось коригування відпускних, внаслідок чого працівниками недоотримано 12,13 тис. грн.

 Також, збір на обов’язкове пенсійне страхування із заробітної плати працівників парку, які являються інвалідами нараховувався на загальних підставах в розмірі 33,2 відсотка замість 4 відсотків, внаслідок чого, протягом ревізійного періоду зайво сплачено до Пенсійного Фонду 32,17 тис. грн., а також внаслідок виявлених переплат заробітної плати зайво перераховано внесків до державних цільових Фондів ще на 15,5 тис.грн.

 Крім того, внаслідок завищення підрядником (ПП) вартості виконаних робіт з реконструкції приміщення для розміщення адміністрації НПП «Гуцульщина» національним парком зайво оплачено коштів на суму 10,51 тис. грн.

Леся, 23.12.2011 11:28Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини