КРВ у Верховинському районі КРУ в Івано-Франківській області виявлено фінансових порушень у Довгопільській сільській раді на 56,8 тис. грн.

Проведеною КРВ у Верховинському районі КРУ в Івано-Франківській області плановою ревізією складання і виконання бюджету Довгопільської сільської ради за період з 01.05.2008 року по 30.06.2011 року виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 56,84 тис.грн.

Зокрема, встановлено переплати заробітної плати виконувачу обов’язків секретаря, трьом працівникам будинку культури, 8 працівникам дошкільного навчального закладу на загальну суму 21,72 тис.грн., а сільському голові без рішення сесії сільської ради та колишньому секретарю сільської ради без розпорядження сільського голови зайво виплачено премій на суму 4,32 тис.грн.

Також, виявлено недоотримання працівниками установ заробітної плати на загальну суму 11,18 тис.грн. та зайве перерахування внесків до державних цільових Фондів в сумі  9,47 тис.грн.

При виконанні робіт з капітального ремонту приміщень будинку культури та сільської ради, внаслідок завищення обсягів та вартості виконаних робіт сільською радою зайво оплачено 7,48 тис.грн.

Крім того, виявлено недоотримання сільським бюджетом плати за землю в сумі 2,67 тис.грн.

За результатами проведеного контрольного заходу сільського голову та головного бухгалтера притягнуто  до адміністративної відповідальності за
ст. 164-2 КУпАП, інформовано прокуратуру району, керівнику об’єкта контролю направлено обов’язкові вимоги щодо забезпечення усунення порушень.

 

Прес-служба КРУ в Івано-Франківській області

Леся, 26.08.2011 11:27Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини