"Ураган" виходить в лідери

Івано-Франківський "Ураган", перегравши на своєму майданчику севастопольський ПФС, вийшов у лідери Чемпіонату України з футзалу.

Початок гри був за господарями, які за разом турбували стража воріт ПФС. І вже на четвертій хвилині стараннями Кіндратіва рахунок в матчі був відкритий.

Гості не знітилися і за дві хвилин зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед - забивали Мельник і Кольцун.

Такий хід матчу був явно не в планах ураганівців. На полі з'явився Сержао, який за три хвилини, оформив хет-трик. Правда перед цим у воротах гостей відзначився іще один бразильський легіонер клубу Ренатіньйо.

Під завісу першої половини забив ще й Павлюк, довівши перевагу господарів до чотирьох м'ячів - 6:2.

У другому таймі глядачі побачили лише один м'яч. Його на свій рахунок записав молодий нападник ПФС Свірідов.

Після цієї перемоги Івано-Франківці міцно окупували першу сходинку турнірної таблиці. До того ж, прикарпатці мають іще одну гру в запасі.

В спину "Урагану" дихає оновлена львівська "Енергія-Тайм", яка у цьому турі зіграла внічию із аутсайдером першості - луганським ЛТК 1:1.