Ураган: Дві перемоги на завершення року

На мажорній ноті завершив свої виступи в 2010 році у вищій українській футзальній лізі Івано-Франківський "Ураган".

В рамках дванадцятого туру підопічні Сергія Гупаленка в Луганську, не без проблем здолали місцевий ЛТК.

На 14-хвилині господарі відкрили рахунок - Стрілець влучно пробив після прострілу партнера з флангу.

За три хвилини бразильський легіонер ураганівців Біро Жаде знімає павутину з воріт суперника, зрівнюючи рахунок.

Удругому таймі "Урагану" вдалося матеріалізувати свою колосальну перевагу по ударам в ствір воріт в голи. Двічі за Івано-Франківців відзначилися Ренатіньо та Цвєлих.

А вже за два дні в Донецьку ураганівці оформили вихід до "фіналу чотирьох" футзального Кубку України.

Після домашніх 8:0 з нижчоліговим АРПІ, матч-відповідь перетворився у звичну формальність.

Проте футзалісти "Урагану" настроїлися на матч надвідповідально і уже після першого тайму вели з рахунком 5:0.

У другому таймі забивши іще двічі, франківці дозволили донеччанам дещо підсолодити пігулку розгрому трьома голами. Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей 7:3. По сумі обох матчів рахунок і зовсім не прийстойний 15:3.

Хоча сам вихід  до чвертьфіналу молода донецька команда може занести собі до активу.

Перший матч у 2011 році "Ураган" зіграє дома. Суперником стане львівська "Енергія", яка, до слова, може до того часу значно підсилитися, об'єднавшись із другою командою міста Лева - "Таймом".
Леся, 27.12.2010 15:06