"Ураган" та ЛТК переможця не виявили

Результативною нічиєю 5-5 завершився сьогоднішній матч 1/8 фіналу кубку України з футзалу між луганським ЛТК та Івано-Франківським "Ураганом".

Поєдинок вийшов цікавим та безкомпромісним.

Уже на сьомій хвилині господарі вийшли вперед - відзначився гравець ЛТК Рось. Проте уже за чотири хвилини Чепорнюк рахунок зрівнює, а ще за дві - виводить "Ураган" вперед.

Не пройшло й чотирьох хвилин, як Василенко встановлює паритет, а за дві хвилини Рекунчак забиває красивий м'яч і на перерву команди йдуть за рахунку 3-2 на корсить луганчан.

В другому таймі "Ураган" швидко відіграє два голи і виривається вперед - відзначаються Чепонюк та Шотурма

За декілька хвилин рахунок знову стає нічийним - забиває Стрілець. Потім Сержао дарує "Урагану" надію на перемогу, яку за дві хвилини до завершення матчу розбиває Карбовський.

Матч-відповідь пройде в Івано-Франківську 8 грудня, а вже 5 в рамках чемпіонату "Ураган" прийме рівненських "кардиналів".

Леся, 30.11.2010 17:57