"Ураган" поступився "Енергії" у півфіналі кубку України

Івано-Франківський "Ураган", поступившись львівській "Енергії" 5:3, "випав" із боротьби за Кубок України з футзалу.

Навіть хет-трик азербайджанського бразильця Сержао не допоміг франківцям здобути перемогу і вже у фіналі позмагатися за головний футзальний кубковий трофей України.

Рахунок в матчі уже на 11-хвилині відкрив Секржао, який сильним ударом змусив капітулювати Лисенка.

Вже за три хвилини рахунок в поєдинку став рівним, а ще за хвилину попереду були уже львів'яни - обидва голи записав на свій рахунок Макаєв.

Одразу по перерві той таки Сержао зрівняв рахунок, але за декілька хвилин Овсянніков знову вивів "Енергію" вперед.

Але бразильський легіонер "Урагану" з таким перебігом подій був не згідний і на 28-хвилині вктотре зробив рахунок в матчі рівним.

Проте голи Макаєва та Романова вивели у фінал енергетиків. За час, що залишився "ураганівці" нічого зробити уже не змогли.

Матч, який міг би стати окрасою фіналу приніс лише розчарування прикарпатським любителям футзалу.

До слова, у фіналі льв'яни перемогли рівненський "Кардинал" 2:1.

Леся, 31.01.2011 14:05