Шлемко: Зміни до Конституції є політичним хабарем

Ухвалення закону про внесення змін до Конституції України, щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів є політичним хабарем, даним Парламенту.

Таку думку на прес-конференції в Івано-Франківську висловив народний депутат України від "Батьківщини" Дмитро Шлемко.

"Серед всіх змін найважливішою є дата виборів до Верховної ради. Якби їх не було, то вибори мали б відбутися у березні цього року, а так вони перенесені на рік і 7 місяців. Опозиція вважає, що це політичний хабар, який дали Парламенту. А також говорить про те, що влада сьогодні чітко усвідомила, що йти на вибори у 2011 не можна бо можна багато втратити", - сказав нардеп.

За його словами, виборів до Верховної Ради зараз бояться так звані "тушки", які б в такому разі втратили чималі гроші, які їм щомісячно виплачують до заробітньої плати.

"Кожен з них ще не доотримав свої гроші. Один мільйон їм дали зразу, а 500 тисяч пообіцяли кожен місяць виплачувати по 25 тисяч до заробітної плати", - стверджує депутат.

Партія Литвина, комуністи та частина Нашої України, переконує Дмитро Шлемко, впевненості у завтрашньому дні теж не мають.

Нардеп каже, що Президент готує сценарій поверненя до парламентсько-президентської республіки, щоб по закінченні свого терміну ця Рада змогла посадити його в крісло прем'єра.

"Зараз Президент створює Конституційну асамблею, він хоче розглянути новий проект Конституції, і повернутися до парламентсько-президентської країни, - зауважив Дмитро Шлемко. - Нову Конституцію затверджують двома сесіями Ради. У 2012 році у зв’язку із цим недоцільно проводити вибори до Парламенту. Їх перенесуть на березень 2015 року... Таким чином Президент буде як англійська королева".

Леся, 08.02.2011 15:02Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини