Романюк: "Фронт Змін" Яценюка розколює опозицію та націю у День Соборності

Намір "Фронту Змін" та ще декількох партій провести в Києві альтернативне "батьківщинівському" відзначення Дня Соборності на Контрактовій площі, є ніщо інше, як спроба розколоти демократичні сили.

Таку думку в розмові із кореспондентом "Малакави" висловив голова фракції "Батьківщина" в облраді Юрій Романюк.

"Намір Яценюка та тих "політичних банкрутів", що до нього доєдналися - Кириленка, Матвієнка та Гриценка святкувати День Соборності окремо та під гаслом "Ми - єдиний народ", є викликом проти нації та опозиційних сил, - говорить Юрій Романюк. - Їхні реальні дії навпаки, розколюють...перш за все демократичні сили...навіть в такий святковий день. Дії Яценюка свідчать, що він сам працює на розкол єдиного народу".

Юрій Романюк впевнений, що такий сценарій альтернативного святкування з'явився не без участі Банкової.

"Це все робиться за дерегуванням тих, хто сидить на Банковій, - каже депутат. - Нам потрібно об'єднуватися, але замість цього на догоду комусь кожен "тусовочний вождь" хоче виділитися...".

Додамо, що 22 січня в Києві на Софіївській площі відбудеться відзначення Дня Соборності опозиційними силами.

Натомість лідер "Фронту Змін" Арсеній Яценюк заявив, що цього ж дня на Контрактовій площі також пройде святкування Дня Соборності, участь в якому візьмуть активісти ФЗ, "Собору", "Громадянської позиції" та "Європейської партії".

До слова, як стало відомо "Малакаві", Президент Янукович та урядовці з депутатами святкуватимуть День Соборності в Національному Палаці "Україна".
Леся, 19.01.2011 14:40Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини