"Говерла" сильніша за "Азовмаш"

В принциповому матчі шістнадцятого туру баскетбольної Суперліги "Говерла" зуміла обіграти в гостях "Азовмаш", таким чином захистивши свою третю позициію.

Першу чверть, завдяки Полторацькому, Зіммерману та Ульянку "ведмеді" виграли 19-20.

Проте, друга, за рахунок дальньої артилерії і чудової гри в захисті залишилася за азовцями - 15-13.

По перерві говерляни знову забігали, заграли надійно у захисті і мінімально скоротили відставання у рахунку.

У четвертій господарі на перших секундах здійснюють ривок 6-0, на який "Говерла" відразу відповідає аналогічним чином. Гра очко в очко до останніх секунд зустрічі, на яких, проте, госі виявилися влучнішими. Результат матчу 73-78.

Сьогодні підопічні Євгена Мурзіна здаватимуть ізще серйозніший екзамен - в гостях франківці намагатимуться обіграти лідера чемпіонату БК "Донецьк.
Леся, 27.11.2010 14:11