Калушанки – чемпіони України

Відразу дві вихованки калуської школи жіночої боротьби стали переможцями чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок, що днями завершився у м. Дніпропетровську. Золоті медалі вибороли Ірина Харів у ваговій категорії до 55 кг та Мар’яна Квятковська у ваговій категорії до 63 кг, яких тренують відповідно заслужені тренери України з вільної боротьби Ігор Барна та Юрій Кірілов.

Відзначилася на чемпіонаті України й вихованка калуського тренера з вільної боротьби Миколи Пукіша (ДЮСШ "Сокіл") чемпіонка Європи 2008 року Мар’яна Безрука. Вона здобула срібну медаль, виступаючи у ваговій категорії до 51 кг.

Варто також сказати, що ця калуська борчиня буквально перед цими змаганнями у Дніпропетровську брала участь в юніорському чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який проходив у Болгарії. Звідти Мар’яна Безрука привезла дві медалі: золоту – за перемогу збірної України у загальнокомандному заліку та срібну, здобуту особисто у ваговій категорії до 51 кг.