Калушанин Василь Федоришин став бронзовим призером чемпіонату світу

Срібний призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор у Пекіні, триразовий чемпіон Європи калушанин Василь Федоришин збагатив свою колекцію нагород бронзовою медаллю чемпіонату світу. Вихованець заслуженого тренера України з вільної боротьби Ігоря Барни здобув її у Данії, виступаючи за чоловічу національну збірну України у ваговій категорії до 60 кг.

На шляху до найвищого п’єдесталу чемпіонату світу з вільної боротьби Василя Федоришина зупинив росіянин Бесік Кудухов, якому наш борець програв за набраними очками півфінальну сутичку. А ось у боротьбі за «бронзу» Василь Федоришин не залишив жодних шансів представникові Ірану Сайеду Мохаммаді, впевнено перемігши його з рахунком 3:0.

Ще одну бронзову медаль чемпіонату світу здобув у Данії для України Ібрагім Алдатов, який виступав у ваговій категорії до 84 кг.