Василь Федоришин переміг на міжнародному турнірі «Іван Яригін»

28-річний калушанин, заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор у Пекіні Василь Федоришин став переможцем ХХІ міжнародного турніру з вільної боротьби «Іван Яригін», який 29-31 січня пройшов у російському Красноярську. Вихованець заслуженого тренера України Ігоря Барни виборов перше місце у ваговій категорії до 60 кг, перемігши у фіналі японця Хіроюкі Оду.

Традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби «Іван Яригін» у Східному Сибіру, який належить до серії Гран-прі, став для провідних спортсменів багатьох країн світу офіційним відкриттям цьогорічного сезону. Більшість борців національних збірних готувалися до нього на спеціальних зборах. Тож приємно, що один із лідерів національної збірної України з вільної боротьби Василь Федоришин розпочав новий спортивний рік з перемоги на змаганнях міжнародного рівня. І, мабуть, не менш важливо, що наш земляк здобув її саме в Росії, борці якої позбавили його золота Олімпіади-2008 та чемпіонату світу-2009, який торік проводився у Данії.