У Франківську відкрився новий торгівельний центр. Він стане окрасою нашого міста — Маргарита Бойко

19 червня відбулося урочисте відкриття Торгового Центру «ГАЛЕРЕЯ Н».

«ГАЛЕРЕЯ Н» - сучасний троговий центр,що об'єднує 11 бутіків відомих світових марок, магазинчиків комп'ютерної техніки,біжутерії. Також в торговому центрі запрацював і продуктовий магазин-кафе «Делікатес» та турфірма «Надія».

«Спочатку у нас був задум створити ресторан швидкого харчування, але потім подумали, що для людей нашого міста потрібне щось яскраве. От і вирішили відкрити бутіки, у яких будуть екологічно чисті, корисні для здоров'я продукти, які не містять жодних консервантів, домішок чи пальмової олії,- зазначила Маргарита Бойко, перший заступник директора фірми «Надія»,- Я думаю, що для жителів нашого міста саме наш торговий центр стане родзинкою».

Щодо магазину «Делікатес», який відкрився на численні прохання постійних покупців фірми «Надія», то там кожен зможе придбати кондитерську, ковбасну та кулінарну продукцію власного виробництва цехів фірми. А слід зауважити, що ця продукція не тільки смачна, а й екологічно чиста. І це не дивно, адже кредо компанії - Надія – вища якість.

Також на урочистому відкритті було нагороджено подяками працівників ТзОВ Фірма «Надія», а саме приміщення нового торгового центру освячено священиком.

old_editor, 20.06.2010 02:58Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини