СБУ затримала на хабарі у 50 тисяч керуючого ВАТ «Оріана» у Калуші на Прикарпатті

8 червня співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області затримали на хабарі виконуючого обов’язки голови правління ВАТ “Оріана” - арбітражного керуючого держпідприємства.

Ця службова особа була покликана забезпечувати інтереси держави та бути розпорядником майна ВАТ “Оріана”, що на 100 % знаходиться у державній власності. Натомість службовець спробував скористатися посадою та державним майном для власного збагачення. Укладаючи договір оренди майна ВАТ “Оріана”, він за хабар пообіцяв потенційному орендарю приховати реальні орендні площі та занизити дійсну вартість угоди.

Сума, яку за свої послуги вимагав арбітражний керуючий, дорівнює 5 тисячам євро. Її він і одержав у гривневому еквіваленті. Близько 50 тисяч гривень – такий досить значний розмір хабара пояснюється місцем розташування орендних площ: вони знаходяться у центральному районі міста Калуша. Варто додати, що договір оренди укладався з подальшим відчуженням майна держпідприємства на лізингових умовах.Співробітники СБУ затримали хабарника тієї миті, коли він збирався перерахувати одержані гроші.

Прокуратурою області за даним фактом порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 368 КК України – одержання хабара службовою особою, поєднане з вимаганням. Службовця затримано у порядку ст. 115 КПК України. До рішення суду про обрання запобіжного заходу він утримується в ІТТ міста Івано-Франківська.Прес-служба Управління СБУ в Івано-Франківській області


old_editor, 13.06.2010 15:09Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини